Kontakt

Besöksadress: Mellangården 3
Postadress: Box 2084,
194 02 Upplands Väsby
E-post: info@aktivplanering.se
Org.nr.: 556546-4707

Telefon växel: 08-590 795 50
Fax: 08-590 847 50

Våra Tjänster
Kontakta oss

 


Henrik Loell
Telefon: 08 - 590 795 55
henrik.loell@aktivplanering.se

Reine Karlsson
Telefon: 08 - 590 795 56
reine.karlsson@aktivplanering.se

Carina Åstrand
Telefon: 08 - 590 795 50
carina.astrand@aktivplanering.se

Anna-Karin Rönnblad
Telefon: 08 - 590 795 51
anna-karin.ronnblad@aktivplanering.se

Birgitta Wirén
Telefon: 08 - 590 795 58
birgitta.wiren@aktivplanering.se

Carin Danielsson
Telefon: 08 - 590 795 53
carin.danielsson@aktivplanering.se

Carina Krieg
Telefon: 08 - 590 795 59
carina.krieg@aktivplanering.se

Evi Hartl
Telefon: 08 - 590 795 54
evi.hartl@aktivplanering.se

Linda Rengart
Telefon: 08 - 590 795 68
linda.rengart@aktivplanering.se

Linn Lehtonen
Telefon: 08-590 795 61
linn.lehtonen@aktivplanering.se

Marianne Wittborg
Telefon: 08 - 590 795 63
marianne.wittborg@aktivplanering.se

Marilouis Elmbro
Telefon: 08 - 590 795 60
marilouis.elmbro@aktivplanering.se

Marzieh Asadi
Telefon: 08 - 590 795 64
marzieh.asadi@aktivplanering.se

Rui Liu
Telefon: 08 - 590 795 66
rui.liu@aktivplanering.se

Sandra Norén
Telefon: 08 - 590 795 52
sandra.noren@aktivplanering.se

Veronica Loell
Telefon: 08 - 590 795 67
veronica.loell@aktivplanering.se

Aktiv Planering AB
Välkommen att kontakta oss.
Kontoret ligger i Upplands Väsby men vi har kunder över hela Sverige.
Vill du veta mer om Aktiv planering och hur vi kan hjälpa dig så kontakta gärna Henrik eller Reine, eller skicka e-post till info@aktivplanering.se

Besöksadress: Mellangården 3
Postadress: Box 2084,
194 02 Upplands Väsby
E-post: info@aktivplanering.se
Org.nr.: 556546-4707

Telefon växel: 08-590 795 50
Fax: 08-590 847 50

Våra Tjänster
Kontakta oss